UNIBALTIC CREWING

O FIRMIE

Unibaltic Crewing to firma specjalizująca się w rekrutacji marynarzy oraz zapewnieniu stałego utrzymania załóg na statkach armatora Unbaltic Shipping. W swoich działaniach ściśle przestrzegamy Konwencji o pracy na morzu MLC, co potwierdza wydany nam certyfikat.

Do naszych kluczowych zadań należą:

  • prowadzenie rekrutacji kandydatów różnych narodowości na stanowiska oficerskie i szeregowe,
  • współpraca z agencjami crewingowymi,
  • tworzenie planów podmian,
  • przygotowywanie dokumentacji takiej jak: kontrakty, umowy cywilno-prawne, listy gwarancyjne, dokumenty flagowe i wszelkie inne, niezbędne do podjęcia pracy na statku,
  • organizacja podmian na statkach w portach na całym świecie oraz repatriacja do kraju zamieszkania,
  • zapewnianie dodatkowych potrzebnych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Główną wartością naszego zespołu jest skuteczność w rozwiązywaniu problemów ludzi pracy na morzu. Bierze się ona z połączenia doświadczenia, wiedzy, kreatywności i ogromnego zaangażowania. Skutkuje to tym, że nasz zespół w zaskakujący sposób wychodzi naprzeciw problemom, które stawiają przed nami nasi klienci.

Naszym celem jest utrzymanie stałych załóg, które poprzez zdobyte doświadczenie będą najlepszym wzorcem dla marynarzy zaczynających pracę na naszych statkach. Stawiamy na awanse wewnętrzne a ich droga jest jasna i klarowna dla wszystkich. 

MentorShip

Program stypendialno-mentoringowy

We współpracy z Politechniką Morską w Szczecinie, chcąc w jeszcze lepszy sposób utrzymać najwyższy poziom szkoleń załóg, stworzyliśmy program MentorShip. Jest to program skierowany do przyszłych oficerów, którzy kształcą się pod okiem naszych najlepszych Senior Oficerów. Wierzymy, że poprzez właśnie takie szkolenia, dajemy szanse każdemu na większy rozwój, na który składają się: profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa i komfortu naszych studentów.