LUDZIE

CHARTERING

Komercyjnie zarządzamy 10 statkami floty Unibaltic Shipping Ltd, które zatrudniamy pod przewozy ładunków płynnych oraz sypkich. Na bieżąco weryfikujemy warunki oraz wyceny rynkowe oraz frachtujemy statki na bazie różnorodnych form czarteru. Posiadamy długoletnie kontakty z wieloma znanymi firmami z kraju i zagranicy, dla których świadczymy usługi przewozowe między portami europejskimi. Bezpośrednie kontakty z firmami armatorskimi oraz bliska współpraca z niezależnymi firmami brokerskimi umożliwiają nam również świadczenie usług pośrednictwa w zawieraniu kontraktów przewozowych z wykorzystaniem statków obcych.

Nasze doświadczenie zdobyte na rynku żeglugowym gwarantuje profesjonalną obsługę oraz dedykowane podejście do naszych klientów. 

Frachtujemy statki od 2003 r

Chartering

Trzonem naszej działalności jest przewóz ładunków drogą morską. Unibaltic ugruntował swoją pozycję i wyspecjalizował się w segmencie przewozów ładunków płynnych - chemicznych oraz ropopochodnych. Jesteśmy tradycyjnym armatorem, który zdecydowaną większość przewozów realizuje przy wykorzystaniu własnej floty, niemniej jednak oferujemy również usługi brokerskie dzięki wieloletniej obecności i dobrych relacjach z innymi armatorami i brokerami na rynku przewozów morskich. 

367

Liczba podróży w 2023 r.

1953247

Ilość ładunku w 2023 r. (w tonach)

10

Liczba statków we flocie Unibaltic Shipping