Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików COOKIES, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarkii oraz akceptacje postaniowień zawartych w polityce prywatności. Więcej informacji znajdziesz w POLITYCE PRYWATNOŚCI


O firmie

strzałka

Firma UNIBALTIC

powstała jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w 2003 roku. Głównym profilem działalności firmy jest transport morski produktów płynnych oraz masowych między portami europejskimi. Szeroka oferta Unibaltic zawiera m.in. pełną obsługę agencyjną statków w portach i stoczniach polskich, kompleksowe usługi logistyczne wraz z frachtowaniem statków, a także pośrednictwo w aranżowaniu remontów oraz szeroko pojęte zaopatrzenie jednostek pływających.

 

Misja Firmy

Zapewniamy Klientom usługi na najwyższym poziomie, w ścisłej zgodności z:

  • wymaganymi standardami dotyczącymi jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska,
  • brakiem szkodliwości dla ludzi i środowiska,
  • wiarygodnością,
  • oczekiwaniami Partnerów biznesowych,
  • opłacalnością.

To, kim jesteśmy

i jak pracujemy, warunkują potrzeby i marzenia naszych Klientów. Jesteśmy elastyczni w stosunku do zmieniających się wymagań klientów, dynamiczni poprzez szybkie reagowanie na zmiany oraz profesjonalni w tym, co robimy. Skupiamy się na wszystkich szczegółach, tak aby działać dobrze już za pierwszym razem. To jest dewizą naszej firmy.

Naszym głównym celem jest zaspokojenie potrzeb naszych klientów poprzez wysoką jakość oraz maksymalne dostosowanie oferowanych przez nas usług do ich wymagań. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom dotyczącym zapotrzebowaniu na usługi logistyczne. Tym samym elastyczność w działaniu jest naszym priorytetem.

Uważamy, że najważniejszą osobą w naszej firmie jest NASZ KLIENT i dlatego myślimy w kategoriach jego potrzeb. Potrzeby klienta są naszymi potrzebami. Każdego z nich traktujemy indywidualnie. Szczegółowe poznanie oczekiwań klienta, długie i czasami trudne rozmowy pozwalają nam sprostać nowym wyzwaniom.

Spółka realizuje

strategię rozwojową, zakładającą ciągłe doskonalenie naszych usług. Tym celom służy między innymi: 

  1. ciągłe śledzenie zmian na rynku transportu morskiego i szybkie na nie reagowanie, 
  2. podnoszenie jakości świadczonych usług, 
  3. zacieśnienie stosunków z odbiorcami i dostawcami, 
  4. współpraca na zasadzie wzajemnych korzyści.

Jednym z elementów dynamicznego rozwoju naszej firmy stało się stworzenie działu agencji i spedycji. Od 2004 roku oferujemy również naszym odbiorcom kompleksowe zaopatrzenie statków.

Projekt i wykonanie: strony internetowe Szczecin - Synteco