Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików COOKIES, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarkii oraz akceptacje postaniowień zawartych w polityce prywatności. Więcej informacji znajdziesz w POLITYCE PRYWATNOŚCI

ISO 9001:2015 & 14001:2015

strzałka
ISO 9001:2015 & 14001:2015

Chcąc sprostać wymaganiom czasu oraz zdobyć zaufanie klienta w obliczu istniejącej konkurencji rynkowej Unibaltic Sp. z o.o. opracowała i wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 oraz system zarządzania środowiskowego 14001:2015. W nowocześnie prowadzonym przedsiębiorstwie, uwidocznienie, że procesy usługowe odpowiadają założeniom stało się rzeczą nieodzowną i konieczną. Dlatego zbudowaliśmy własny, niepowtarzalny system zarządzania, który jednoznacznie kojarzy się z jawnością i sprawnością działania firmy.

Jest to potwierdzenie naszego profesjonalizmu. Przyznanie nam certyfikatu jest dla nas dowodem, że stworzyliśmy w firmie taki system organizacyjny, który zapewnia wysoką jakość usług i jednocześnie potwierdza, że nasze działania przyczynią się do zachowania równowagi ekologicznej, gwarantując możliwość zaspokojenia potrzeb naszych klientów.

Słowa uznania należą się również pracownikom, na których w znacznej mierze spoczął trud wdrażania wymagań związanych z uzyskaniem certyfikatu.

Projekt i wykonanie: strony internetowe - Synteco