Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików COOKIES, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarkii oraz akceptacje postaniowień zawartych w polityce prywatności. Więcej informacji znajdziesz w POLITYCE PRYWATNOŚCI

Certyfikaty

strzałka

Certyfikat ISO 9001

Chcąc sprostać wymaganiom czasu oraz zdobyć zaufanie klienta w obliczu istniejącej konkurencji rynkowej Unibaltic Sp. z o.o. opracowała i wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001. W nowocześnie prowadzonym przedsiębiorstwie, uwidocznienie, że procesy usługowe odpowiadają założeniom stało się rzeczą nieodzowną i konieczną. Dlatego też zbudowaliśmy własny, niepowtarzalny system zarządzania, który jednoznacznie kojarzy się z jawnością i sprawnością działania firmy. Jest to potwierdzenie naszego profesjonalizmu. Przyznanie nam certyfikatu jest dla nas dowodem, że stworzyliśmy w firmie taki system organizacyjny, który zapewnia wysoką i powtarzalną jakość usług. Słowa uznania należą się również pracownikom, na których w znacznej mierze spoczął trud wdrażania wymagań związanych z uzyskaniem certyfikatu.

zobacz certyfikat PL zobacz certyfikat EN

Dokument Zgodności

Dokument Zgodności wystawiony w imieniu Republiki Cypru, Republiki Vanuatu i Republiki Malty przez Bureau Veritas stwierdza, że System Zarządzania Bezpieczeństwem firmy Unibaltic Sp. z o.o. był audytowany i jest zgodny z wymaganiami Międzynarodowego Kodeksu Zarządzania Bezpieczną Eksploatacją Statków i Zapobiegania Zanieczyszczaniu, dla statków typu Zbiornikowce Olejowe, Chemikaliowce i inne statki. Dokument Zgodności pozwala firmie Unibaltic operować statkami typu: Zbiornikowce Olejowe, Chemikaliowce i inne statki.

zobacz certyfikat (Vanuatu) zobacz certyfikat (Malta) zobacz certyfikat (Cyprus)

Certyfikat Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie

Firma Unibaltic Sp. z o.o. uzyskała certyfikat wydany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie uprawniający do pośrednictwa pracy obywateli polskich do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych.

zobacz certyfikat
Projekt i wykonanie: strony internetowe Szczecin - Synteco